titul
Autofólie: Ve voze jako v pokojíčku
7 hlavních důvodů, proč využít benefitů autofólie Infrasol
 
 

Důvod č. 1 - Slunce mu není soupeřem
Známe to všichni! Stačí pár minut zanechat náš vůz na prosluněném letním parkovišti, aby se z něj rázem stala neobyvatelná sauna, která u řidiče i spolucestujících způsobuje únavu, nervozitu, ztrátu soustředěnosti a všeobecný diskomfort. Řešení problému je přitom tak snadné! Stačí obyčejné autosklo obohatit naší autofólií Infrasol, která dokáže zadržet až 92% solární energie a hravě tak udrží Váš vůz v přijatelném chladu. Díky tomu bude Vaše jízda v letních měsících pohodovější a ještě ušetříte za klimatizaci, která bude pro hůře vybavené řidiče jediným zoufalým pokusem, jak uniknout z rozpáleného pekla na čtyřech kolech.

Důvod č. 2 – Je štítem proti nenáviděnému UV záření
Poměrně málo známou skutečností je značný vliv UV záření na pozornost a rychlost řidičů, kteří tak v zimě i létě čelí zvýšenému riziku „mikrospánku“ a únavy. Právě ty stály v roce 2015 za 78 % všech dopravních nehod na silnicích v České republice. Jak většina z Vás asi dobře ví, v prosluněných letních dnech je infračervené záření dostatečně nepříjemné, ale UV-A záření má na naše vnímání ještě mnohem horší dopady. Zvláště patrné je to během cestování v zimních měsících, kdy jsme permanentně vystavováni nekončící únavě a opakovanému zívání, aniž bychom slunce dokázali zpozorovat v hustém mračnu. Důvod je prostý. UV-A záření totiž snadno proniká přes mraky a ohrožuje člověka  v momentech, kdy se zdá být neškodné. Netrpíte však pouze Vy, ale i Vás vůz, jehož interiér ztrácí na lesku a novosti. Vybledlé potahy, nevzhledná palubní deska a vysušená kůže jsou hlavními důsledky působení UV záření. Řidiče starších vozů tato skutečnost asi netrápí, ale pokud chcete svému plechovému miláčkovi zajistit dostatečný komfort a zachovat mu svěží vzhled po delší dobu, jsou autofólie Infrasol tou nejlepší volbou. Díky nim je zadrženo 99 % UV-A záření, a tak je vytvořena účinná bariéra, jež zajišťuje ochranu cestujícím, řidiči a interiéru Vašeho vozidla.

Důvod č. 3 – Naše tělo zanechá zdravé a v kondici
Lékaři dlouhodobě varují před delším působením slunečních paprsků na lidské tělo, které je tak nuceno čelit zvýšenému riziku vzniku problémů se zrakem či dobře známým popáleninám kůže, které postihují zejména světlejší či citlivější osoby a osoby nedostatečně chráněné opalovacími krémy, pokrývkami hlavy apod. Právě UV-A navíc představuje hlavního tvůrce vzniku melanomu neboli rakoviny kůže, a tak je obezřetnost určitě na místě! I z těchto důvodů je vhodné zamyslet se nad pořízením naší autofólie Infrasol, která Vás proti všem výše zmíněným rizikům ochrání spolehlivě a levně.

Důvod č. 4 - Nebezpečné oslnění řešit nemusíte
Negativní dopady ultrafialového záření na zdraví člověka a kvalitu jeho chování za volantem je třeba brát vážně. Na druhou stranu nejde o riziko přímo viditelné, což nejednoho člověka svádí ke zlehčování či úplnému ignorování problému. Totéž se však nedá říci o silném slunečním záření jako takovém, popřípadě o výkonných světlometech vozidla za námi, které nás zvláště uprostřed černočerné tmy dokáže snadno oslnit a rozhodit nás tak na několik vteřin, které se v nemilosrdné betonové džungli mohou stát osudnými. I tyto závažné momenty si můžete snadno ušetřit s našimi autofóliemi, které dokážou všem výše zmíněným nepříjemnostem zabránit a přispět tak Vaší pohodlné a bezpečné jízdě.

Důvod č. 5 - Ochrání interiér před zraky zvědavců
Zvláště cestování na delší vzdálenosti tu a tam nevyhnutelně vyžaduje nějakou tu zastávku na odpočívadle či benzínové pumpě s cílem dopřát si kávu, něco k snědku nebo si alespoň odskočit na toaletu. Ale co když se v blízkém okolí nacházejí pobudové, kteří si náš vůz začnou s nepatřičným zájmem prohlížet? Zvláště v momentech, kdy převážíme cenná zavazadla, notebooky a další majetek je asi lepší znovu nastartovat a s kručícím žaludkem i plným měchýřem pokračovat v cestě.

Naše autofólie Infrasol Vás těchto nepříjemností navždy zbaví, protože znemožňuje snadné nahlédnutí do vozu a nikomu nepovolanému tak nevyzradí tajemství Vašeho zadního sedadla nebo palubní desky. Váš vůz tak přestane být přílišným lákadlem pro závadové osoby a Vy si budete moci v klidu a pohodě dopřát kávu nebo si odskočit na WC.

Důvod č. 6 – Od nenápadné po černočernou aneb Zatmavení dle výběru
Nabízíme Vám nespočet typů zabarvení fólií i různých stupňů zatmavení, aby si tak dokázal vybrat úplně každý řidič s ohledem na požadovaný stav i typ využívaného vozu. Ve výsledku je tedy jedno, zda usedáte za volant Mini Coopera nebo mohutného SUV – soukromí a komfort potřebuje každý. Naše společnost Vám s tím pomůže, aniž byste se museli bát, že by byl jakkoliv narušen výhled ven z interiéru vozidla.

Důvod č. 7 – Instalace od profíků
Pokud Vás oslovila naše nabídka, pak vězte, že se instalace zvolených fólií zhostí plně vyškolení lepiči s mnohaletými zkušenostmi ve svém oboru. Ti využijí nejkvalitnější materiál s nepevnějšími zárukami k polepení vozidla přesně podle Vašich představ.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes níže vloženou tabulku, abychom se Vám mohli obratem ozvat zpět a poskytnout Vám další požadované informace.

 

 

Provozní doba

PO-PÁ : 9:00 - 18:00
SO-NE:  9:00 - 12:00
Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě.
Bližší info telefonem.
Tel.: 775 162 573

Řady fólií, které používáme

  • 2 vrstvá NANO FÓLIE - INFRASOL HP
  • 3 vrstvá HYPERKERAMICKÁ FÓLIE - INFRASOL I-MAX

CHCETE TO NEJLEPŠÍ?

Zde se můžete přesvědčit, jak keramické fólie fungují v praxi.
SNÍŽÍ TEPLOTU AŽ O 93%!
Použitá keramická fólie I-MAX 50
 

 

 

 

"Tónování skel bez obav..."
Každé okno je označeno homologačním štítkem dle platné legislativy.

 

 

EB Whatsapp Chat