mobil  775 162 573

   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tónování autoskel

MARFY

razítko

winfol logo

             Vítejte na stránkách Tónování-Autoskel.com facebookSunTek

Tónování autoskel před a po

mužMám rád své auto, asi jako každý chlap. A tak jsem se rozhodl něco pro svého motorového mazlíka udělat. Napadlo mě, tónování autoskel. Před tónování autoskel bylo moje auto super a nyní? Nyní je super super! Fakt mu to sedlo a dneska já, i moje auto si připadáme větší frajeři! Navíc, tónování autoskel má mnoho výhod, například že šetří více benzínu i interiér. Děkujeme za to!

Marek Fryje

Tonování autoskel "Chrocht"

mužKdyby moje vozidlo umělo psát, napsalo by vám pochvalný email. Zněl by asi takto: „chrocht mlask, chrocht – mlask, chrocht – mlask!“ Abych to vysvětlil, mé vozidlo chrochtá blahem. Stále se nemůžu na něj vynadívat, jak moc mu to tónování autoskel sluší. Díky moc.

Karel Janků

Tónování autoskel - Octávia

muzMoje vozidlo, konkrétně Škoda Octavia, říkám ji „Olga,“ se rozhodla, že Vám chce napsat. A jelikož nemá ruce, ale kola, tak to za ní musím napsat já. Olga Vám moc děkuje, jak moc jste jí udělal dobře, jak se nyní cítí bezpečněji, ochráněna před UV zářením a přitom stačilo pár fólií na autosklech. Tónování autoskel z mé Olgy udělalo lepší vozidlo, s menší spotřebou, chráněnější, bezpečnější bez oslnění, takže Vám moc děkujeme.

Jaroslav Vavřík

 

Tónování skel

mužDobrý den. Ještě jsem vám chtěl jednou poděkovat za tónování skel pro naše firemní vozidlo. Je to skvěle a brilantně odvedená práce. Jen mě mrzí, že jste to stihnul tak rychle, že jsem si nestačil dopít kafé. Dělám si legraci, máte zlaté ruce. Další firemní vozidla na tónování skel půjdou určitě k vám, slibuji. Dík moc.

Ing. Jiří Hladký

Tónování autoskel od vás

manChtěl jsem touto cestou poděkovat za mne a za mé super auto, které nyní díky vaší práci tónování autoskel vypadá ještě lépe, než předtím. Vybíral a zvažoval jsem mezi několika firmami, komu své vozidlo svěřit, až mi dal tip můj kamarád na vás. Jsme rád, že jsem si vybral právě vás a doporučuji všem! Díky.

Tonda Kratochvíl

Zatmavení skel

manMálem jsem si vytrhal vlasy!! Před domem mi stojí mé vozidlo, kde jsem si nechal udělat zatmavení skel u jiné firmy a pak jsem narazil na vaše webové stránky! AKCE ZATMAVENÍ SKEL, Hatchback - 2.300 Kč, Liftback, Sedan, Coupé - 2.800 Kč, Kombi - 3.300 Kč, MPV,SUV - 3.300 Kč, Dodávky od - 3.000 Kč. Já za to dal 3x více a ještě na to čekal! No ještě, že mám vozidla dvě, tak zkusím vás!

Karel Černý

Tónovaní autoskel

mužTónování autoskel je super služba, ale pouze u vás. Domluva, rychlost práce, výsledek a i cena! Super, super, super, super! Ve vašem podání je tato služba úžasná, a kdybych měl firmu, nechal bych u vás udělat všechna auto! Určitě Vás všude doporučím! Díky.

Jaroslav Říha

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

 Bez obav z POLICIE a STK

  • Máme fólii, kterou je možné po změření instalovat na přední boční okna.
  • Tato fólie (WinFol 88) má propustnost světla 88% a sníží proniknutí sluneční energie o 20%. Na místě se bez problému pomocí měřáku přesvědčíte o "legálnosti" a pak bez obav můžete vyjet na pozemní komunikaci...

(příplatek 1000,- Kč, za obě přední okna)

Řekli o nás

ochrana-osobních-údajů Díky udělení tohoto souhlasu Vám budeme moci nabídnout produkty a služby šité na míru Vašim potřebám. Poskytování našich produktů a služeb není tímto souhlasem podmíněno, ale věříme, že jedině tak vám můžeme nabízet vhodná řešení. Samozřejmě můžete...
tónování-autoskel-před-a-poMám rád své auto, asi jako každý chlap. A tak jsem se rozhodl něco pro svého motorového mazlíka udělat. Napadlo mě, tónování autoskel. Před tónování autoskel bylo moje auto super a nyní? Nyní je super super! Fakt mu to sedlo a dneska já, i moje auto si...

© Copyright 2013 - 2020, Tonovani-autoskel.com/, Všechna práva vyhrazena! | A | Tvorba webových stránek, Absolutus.cz